22. 7. 2017

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Vážení spoluobčané,

jak jsme Vás již informovali v prosincovém zpravodaji 2015, obec Jevany připravuje

STRATEGICKÝ PLÁN ROZVOJE OBCE

dále jen „SPRO“

Tímto bychom Vás rádi informovali, že práce na „SPRO“ zahajujeme, dokument je připravován na období 2017-2030.

CO TO JE?

SPRO je dokument, který na základě analýzy názorů a postojů občanů, vyjadřuje předpokládaný vývoj obce v dlouhodobějším časovém horizontu ( 2017-2030 ). Jeho hlavním smyslem je utvořit vizi rozvoje, která bude v průběhu stanovených let koncepčně naplňována. Dodržování priorit a realizace plánu rozvoje obce umožní lépe využívat finanční prostředky obce pro její rozvoj a zvyšování kvality života jejích občanů, v souladu s jejich potřebami.

PROČ SE MÁM ZAPOJIT?

Strategický rozvoj vzniká jako názor občanů – takové malé referendum o tom, jak se Vám v Jevanech žije, co Vám chybí, co byste chtěli změnit – názor každého důležitý. Využijte příležitosti podílet se na vývoji obci v následujících letech.

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT?

Minimálně vyplněním přiloženého dotazníku. Nad rámec dotazníku vítáme i Vaše osobní vize, nápady, návrhy. Chcete-li být blíž tvorbě SPRO, přihlaste se do pracovní skupiny.

Dále bude probíhat vyhodnocení pracovní skupinou. O výsledkách ankety Vás budeme informovat a budete mít možnost se k nim vyjádřit.

MÁM DOTAZ, KOHO MŮŽU KONTAKTOVAT?

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte dotazy, či se chcete aktivně podílet na zpracování SPRO:  Alice Rašovská, tel.: 774 844 339, AliceRasovska@seznam.cz nebo Nikola Tomková, tel.: 777 279 273, Nikola.Tomkova@centrum.cz

Obec Jevany předem děkuje za účast všech, kteří se zapojí vyplněním anketním dotazníkem a budou se podílet i nadále.