24. 9. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 1000m srážky smíšené nebo sněhové. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Ubytování v lesní části v Jevanech

Levné ubytování v Jevanech

Ubyt. objekt (chalupa) se nachází na klidném místě v chat. oblasti v lese.Vstup do chaty je po několika schodech, předsíň, obývací místnost s jídelním stolem pro sedm osob, posezení s válendou, televizí a pěkným krbem. Součástí obývací místnosti je i kuchyňský kout s plynovým sporákem a  troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou. Dále se v přízemí nachází ložnice se dvěma samostatnými lůžky a lednicí, a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V patře je velká ložnice s pěti samostatnými lůžky. Chata tedy obsahuje 2 ložnice, pro  6 - 7 osob celkem, společenská místnost a kuchyň.

Chata je vytápěna krbem nebo etážovým topením.

Stojí na neoploceném  pozemku přímo v lese, k dispozici je zahradní nábytek, přenosný gril a přírodní posezení s ohništěm. Parkování u chaty. Pes není povolen.

Zhruba  400 m od chaty je restaurace. V obci se nacházejí 3 rybníky, jeden je vhodný ke koupání - Jevanský, do Jána je možnost zakoupení rybářské povolenky, např. týdenní za cenu 500,- Kč, nebo denní za 200,- Kč. Ideální pro houbaře nebo rybáře. Do středu obce - 2 km.

Základní potraviny možno nakoupit v obci Vyžlovka 1,5 km nebo 2,5 km v Jevanech. Supermarket je v Říčanech nebo v Kostelci nad Černými lesy. Na Vyžlovce  je přírodní koupaliště s občerstvením a možností provozovat vodní sporty, je zde možný pronájem tenisového kurtu i s instruktorem, Aguapark v Praze nebo v Kolíně, v Mukařově je golfové hřiště, jízda na koních - Dolton Ranch.

Blíže paní Smičková    tel. 602 777 131, mail: vera.smic@seznam.cz