21. 4. 2018

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 10 až 6°C.

! Vážení občané !

Vítejte na nových www stránkách obce Jevany!

Věříme, že se vám budou líbit a přinesou ucelenější a přehlednější informace o všem co se děje ve vaší obci.

Hezký den přeje Obecní úřad Jevany

VELKÝ JEVANSKÝ ÚKLID DNE 7.4.2018

Typ: ostatní
V letošním roce se i obec Jevany připojila k celorepublikové iniciativě „Ukliďme svět, ukliďme Česko“, a vzhledem k tomu, že tentýž víkend se koná již tradiční úklid „Čistá Sázava“, tyto dvě akce se v jeden den v Jevanech propojí!
Tím dnem bude sobota 7. 4. 2018
V 10 hodin je sraz všech, kteří chtějí opět čistit okolí Jevanského potoka a rybníka, jakožto přítoků Sázavy, u hotelu Moskva (ul. Rekreační). Na místě opět dostanete pytle, rukavice a něco sladkého na cestu.
Ostatní Jevaňáci mají možnost se zapojit tím, že uklidí nepořádek v okolí svého domu či chaty, ve své ulici nebo kdekoli jinde v obci. Pytle na odpad a rukavice budou k dispozici 7.4. od 8 do 11 hodin v obchodě.
Naplněné pytle po úklidu zanechte na viditelném místě, aby je v průběhu následujícího týdne mohli pracovníci OÚ posbírat.
!!! Ve 12 hodin zveme všechny “uklízeče” na opékání buřtů na hřiště, kde bude otevřen i stánek s občerstvením !!!
Pojďte s námi udělat něco smysluplného pro naši obec a její okolí, ať se nám tu žije ještě lépe!
Těšíme se na vás!

Vytvořeno: 28. 3. 2018